Koleksioni i ri i Puma-s bashkon yjet e futbollit (FOTO-VIDEO)

GIROUD
Puma ka prezantuar koleksionin e ri për vitin 2015. evoPOWER 1.2 dhe evoSPEED 1.3 ka mbledhur bashkë disa prej yjeve të futbollit që sponsorizohen nga kompania në fjalë.

Mario Balotelli, Cesc Fabregas, Marco Reus, Olivier Giroud e disa futbollistë të tjerë kanë pozuar për koleksionin e ri të PUMA-s. /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2015, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori