Kombëtarja prezanton uniformat e reja, hiqet shqiponja (FOTO)

Kombëtarja shqiptare po prezanton uniformat e reja në hotel “Plazza”. Uniforma e vitit të fundit “Triumf” do t’i lërë vendin një tjetër fanelle.

Bëhet fjalë për një fanellë të re në të cilën janë dizenjuar rombe dhe jo shqiponja. këto janë disa nga fotot se si do të duket uniforma.

Në prezantimin e saj, veç modeleve femra dhe modelëve meshkuj që kanë veshur të parët këtë uniformë, i ftuar special ka qenë dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha.
Shtuar më 22/02/2017, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori