Kompanitë e basteve "tallen" keq me Shqipërinë në përballjen ndaj Spanjës

Shqipëria dhe Spanja luajnë sot për Botërorin 2018 në një përballje, për të cilën kompanitë e basteve nuk i japin asnjë shans kuqezinjve.

Kompanitë e basteve kanë kuotuar si fitore të sigurtë atë të Spanjës ndaj Shqipërisë duke i vendosur koeficientin nga 1.05 në 1.07, ndërkohë që barazimi kuotohet nga 13.00 në 15.00, ndërsa fitorja e Shqipërisë as që mendohet fare duke e vlerësuar me koeficientin 50. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2017, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori