Kore e Jugut, xhonglime brenda në akuarium (FOTO LAJM)

Një akuarium në Korenë e Jugut, i mbushur plto me peshq, është shndërruar për pak çaste në një fushë futbolli. Kjo ka ndodhur në "Coex" të Seulit për të promovuar Kupën e Botës "Brazil 2014".

Kombëtarja e Koresë së Jugut bën pjesë në Grupin H bashkë me Belgjikën, Rusinë dhe Algjerinë. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2014, ora 09:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori