"Këpuca e Artë", ja 10 bomberat që janë në garë (FOTO)

"Këpuca e Artë" është padyshim trofeu më i rëndësishëm që mund të marrë një sulmues pas një sezoni me ekipin e tij. Gjatë këtij sezoni gara parashikohet shumë e ashpër, pasi janë të shumtë lojtarët që kanë shënuar një lum golash, por kanë shumë pak diferencë mes tyre, rpaorton Albeu.

Edison Cavani ka shënuar më shumë se të gjithë 25 gola, por ai penalizohet nga fakti që Ligue 1 ka koeficientin 1.50. Më lart keni dhe renditjen e 10 të parëve, që duket se do të kenë një duel shumë të ashpër deri në fund./albeu.com/

Shtuar më 23/02/2017, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori