Kryeqyteti spanjoll bëhet gati për finalen angleze (FOT LAJM)

Të shtunën zhvillohet ndeshja më e rëndësishme e Ligës së Kampionëve në sezonin 2018/19.

Liverpool dhe Tottenham do të ndeshen në mes vete për titullin më të lakmuar në Evropë, shkruan Indeksonline.

Ndeshja finale e këtij sezoni do të luhet në stadiumin “Wanda Metropolitano” në kryeqytetin spanjoll.

Shtuar më 28/05/2019, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori