Kurora, tigër dhe tribalë, ja të gjitha tatuazhet e Neymar (FOTO LAJM)

Futbolli nuk është pasioni i vetëm i Neymar pasi ylli brazilian i Barcelonës pëlqen shumë edhe tatuazhet. Në trupin e tij ai ka përjetësuar 10 figura të ndryshme ku secila ka një domethënie të veçantë. Njëri prej tatuazheve i dedikohet djalit të tij Davi Lucca me datën e lindjes 24 Gusht 2011.

Nuk mungontrupin e sulmuesit as babai i tij ku ai shkruan: "Idhulli im më i madh", ndërsa pjesa tjetër e tattoo-ve përmbajnë mesazhe filozofike.

Gjithsesi, ky është vetëm fillimi sepse Neymar nuk ka ndërmend të ndalet me kaq. /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2014, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori