Kurrë s'ka për t'i ngrënë ajo lekët e mia! Burri vjen t'i kërkojë falje gruas, por bën deklaratën e fortë

"Ajo kurrë nuk ka për t'i ngrënë lekët e mia".

Kjo ishte deklarata e fortë e një bashkëshorti ndaj gruas dhe katër fëmijëve të tij, i cili ka dalë në emisionin "Dua të të bëj të lumtur" për t'i kërkuar falje asaj dhe katër fëmijëve.

Ai tregoi se kishin patur biznese në Tiranë, por për shkak të kumarit kishte shkatërruar gjithçka duke ndarë edhe familjen.

Katër fëmijët kanë shkuar me nënën dhe janë duke u përballur me vështirësi të mëdha në familje. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2019, ora 21:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori