Kush është fansja bukuroshe e James Rodriguezit ? (FOTO LAJM)

Pëlqej
James Rodriguez sigurisht që është një lojtar i shkëlqyer që ka luajtur për skuadra të mëdha dhe kështu ai ka fituar dhe famën e tij.

Kolumbiani ka me milion fansa, por një që bie në sy është padyshim bukuroshja Helga Lovketi e cila gëzon për vete një vëmendje të veçantë në rrjetet sociale.

Rodriguez tashmë është divorcuar nga zyrtarisht nga Daniela Ospina, nga ana tjetër Helga e ka pranuar publikisht se do ta mirëpriste një lidhje me të.
Shtuar më 15/11/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori