Ky është futbollisti i kombëtares shqiptare me orë 190 mijë dollar (FOTO LAJM)

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj është parë në konferencën e djeshme për shtyp me një orë luksoze.

Bëhet fjalë për një orë të markës zviceriane Audemars Piguet, me flori të bardhë dhe diamantë, që kushton rreth 190 000 dollarë.

Elseid Hysaj është një nga mbrojtësit e djathtë më të mirë në Serinë A italiane dhe ka një pagë prej 1,6 milionë eurosh në sezon.

Aktualisht, mbrojtësi shkodran kërkohet nga Inter, Juventus dhe Manchester United.
Shtuar më 11/06/2019, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori