Ky është numri që Zhegrova do të mbartë në fanellë te Baseli (FOTO LAJM)

Pëlqej
Edon Zhegrova është i gatshëm derisa po e pret debutimit për klubin e tij të ri, Baselin, një javë pasi e zyrtarizoi kalimin nga Genku.

Kosovari i ka nisur stërvitjet me ekipin e tij të ri dhe e pret debutimin në fundjavë.

Sulmuesi kosovar Edon Zhegrova ka shpalosur fanellën e tij të re me Baselin dhe numrin që do ta bartë në të gjatë pjesës së mbetur të këtij sezoni në Superligën e Zvicrës.

19-vjeçari do ta veshë fanellën me numrin 30 në klubin zviceran, të cilën e ka shfaqur në instastory në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori