La Liga, objektivat e merkatos së janarit (FOTO LAJM)

ATLETICO MADRID - Objektiva: J. Rodriguez (Porto), Aspas (C. Vigo), Monzon (Lione)
Largime: A. Lopez, Arda Turan
Pëlqej
Edhe pak ditë na ndajnë nga ndërrimi i viteve dhe hapja zyrtare e merkatos dimërore të futbollistëve. Ashtu si në çdo kampionat edhe klubet e Primera Division po bëjnë planet e saj në lidhje me afrimet dhe largimet që do të bëjnë gjatë këtyre ditëve.

Barcelona, Real Madrid, Malaga e shumë klube të tjerë kanë filluar punën për përfoircuar skuadrat gjatë janarit por edhe për ti "pastruar" ato nga futbollistët e padëshirueshëm. /albeu.com/

Shikoni foto-galerinë e mësipërme për të mësuar emrat që mund të vijnë dhe të ikin...
Shtuar më 28/12/2012, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori