Lajmi se Pogba është larguar nga kombëtarja bëhet viral, reagon vetë lojtari (FOTO LAJM)

Në mediat ndërkombëtare është raportuar se Paul Pogba do të largohet nga kombëtarja e Francës pas deklaratave të Emanuel Macronit.

Sipas tyre, mesfushori i Manchester United ka qenë i prekur me deklaratat e presidentit francez.

Por një gjë të tillë e ka mohuar futbollisti që ka thënë se ky nuk është një lajm i vërtetë.

Sipas tij të gjitha këto janë spekulime dhe nuk janë fjalët e vetë futbollistit.
Shtuar më 26/10/2020, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori