Lamtumira, David Beckham shpërthen në lot (FOTO LAJM)

David Beckham ka luajtur sot ndeshjen e fundit si futbollist pas njotimit të tij se ka vendosur të lerë futbollin në moshën 38-vjeçare. Paris Saint Germain fitoi para pak minutash përballë Brest, por e gjithë vëmëndja ishte mbi mesfushorin anglez, për të cilin u bë edhe një ceremoni e denjë për një kampion.

I emocionuar, ish lojtari i Manchester United, Real Madrid, Los Angeles Galaxy dhe Milan shpëtheu në lot.

"Spice Boy" e mbyll me titullin kampion në Ligue I karrierëne tij të lavdishme por pavarësisht se futbolli humb një kampion të madh fiton një drejtues të ri shumë të mirë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2013, ora 00:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori