Lazio bën foton zyrtare, nuk mungojnë 3 shqiptarët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lazio ka bërë foton zyrtare të ekipit të parë në "Piazza del Campidoglio" me statujën e Marco Aurelios në sfond. Qëllimi i këtij veprimi ka qënë të treguarit roman të vërtetë.

"Po vijojmëa të që kemi bërë edhe një vit më parë. Këtë vit në Campidoglio, një gjest romaniteti të vërtetë. Falenderojmë administratën e kryeqytetit. Këtë vit një foto speciale: me të trija fanellat, çdo futbollist do të veshë një të ndryshme", ka thënë Drejtori i Marketingut te Lazio, Marco Canigiani.

foto nuk kanë munguar as tre futbollistët shqiptarë: Etrit Berisha, Lorik Cana dhe Thomas Strakosha. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2014, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori