Lazio darkon jashtë, paguan Klose (FOTO LAJM)

Pëlqej
E gjithë skuadra e Lazios ka darkuar jashtë mbrëmjen e djeshme. Ftesa është bërë nga bomberi gjerman Miroslav Klose, i cili kishte një arsye për të mbledhur shokët e skuadrës, të vjetër dhe të rinj: fitimi i Kupës së Botës në Brazil me kombëtaren e tij.

Në darkë kanë marrë pjesë edhe presidenti Lotito dhe tekniku i ri Pioli, ndërsa nuk kanë munguar as dy shqiptarët Lorik Cana dhe Etrit Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori