Lazio-Udinese: Berisha në stol, Cana titullar (FOTO LAJM)

LAZIO (4-3-3)
Pëlqej
Java e katërt e Serie A mbyllet sot me ndeshjen e ora 20:45 Lazio-Udinese. Shumë mungesa për Stefano Piolin, që rekuperon Bastan por duhet të bëjë pa Radu, Ederson, Biglia, Gonzalez, Gentiletti dhe de Vrij. Etrit Berisha pritet ta nisë ndeshjen nga stoli, ndërsa Lorik Cana do të jetë titullar në qëndër të mbrojtjes. Sulmi i besohet Kloses.

Nga ana tjetër, Stramaccioni le në stol Di Natalen dhe do të luajë fazën sulmuese me treshen Kone, Muriel dhe Thereau. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori