LISTA/ Golashënuesit e Champions, kryeson Erling Haaland (FOTO LAJM)

Kur ka mbetur edhe një xhiro e gjysmë për t’u zhvilluar në fazën e grupeve të LigësKampionëve, Haaland I Borusia Dortmund prinë me gola në këtë garë.

Norvegjezi në katër ndeshjet e para ka shënuar gjashtë gola.

Haalandi ka lënë mbrapa Rashfordin, Moratan dhe Plean që kanë nga pesë golashënuar deri tani.

Më poshtë është lista me top realizatorët e LigësKampionëve. /
Shtuar më 02/12/2020, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori