LIVE nga cermonia e Topit të Artë (FOTO LAJM)

Cermonia e Topit të Artë ka filluar dhe nga çasti në çast do të shpallet fituesi i këtij çmimi.

Dy lojtarët që e kanë fituar plotë 5 herë: Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi nuk kanë shkuar te cermonia e Topit të Artë.

Me shumë mundësi këtë çmim do e fitojë mesfushori kroat, Luka Modric.

Në galerinë e këtij lajmi ju sjellim disa foto LIVE nga cermonia që zhvillohet në Paris. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori