Liverpool - Stoke City, nota e Shaqirit dhe e lojtarëve të tjerë (FOTO LAJM)

Liverpool nuk ka arritur të fitojë sot kundër Stoke Cityt në Premier League.

Reds barazuan pa gola në Anfield Road kundër Stoke Cityt me rezultat 0-0.

Lojtari më i miri në fushë ishte Erik Pieters, që u vlerësua me notën 7.7.

Xherdan Shaqiri që u paraqit për 90 minuta te City u vlerësua me notën 6.

Më i dobëti në radhët e Liverpoolit, ishte Danny Ings që u vlerësua me notën 5.9. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori