Lorik Cana me reagim emocionues për fitoren e Shqipërisë dhe Kosovës (FOTO LAJM)

Kosova ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ duke e mundur Malin e Zi me rezultat 2:0 për të mbajtur gjallë ëndrrën për një kualifikim në Euro 2020.


Legjenda e Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana ka postuar një foto interesante në rrjetin social Facebook teksa është gëzuar për suksesin e Shqipërisë dhe Kosovës.Shqipëria fitoi në Moldavi me rezultat 4:0.

Me këtë fitore, Kosova numëron 11 pikë dhe renditet në vendin e tretë në grup, me vetëm një pikë më pak se Çekia.
Shtuar më 15/10/2019, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori