Lorik Cana nuk i ndahet Shqipërisë, shikoni ku e ka falur namazin sot (FOTO LAJM)

Ish kapiteni dhe mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, vazhdon të qëndrojë dhe jetojë në Tiranë pas pensionimit nga Kombëtarja.

Ai gjatë ditës së premte ka falur xhumanë në Xhaminë e Tiranës. Është Hoxha i kësaj Xhamie, Elvis Naçi, ai që ka publikuar një foto me ish kapitenin e Kombëtares. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2017, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori