13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
Lum James Rodriguez për fansen e flaktë të tij (FOTO LAJM)

Sportistët, e në veçanti futbollistët, duket se janë të preferuarit e modeleve dhe femrave të bukura në mbarë botën

Futbollistët njihen për flirtet e tyre modele, manekene apo edhe me femra të tjera të bukura më pak të famshme.

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i pëlqyer tek femrat.

Por, as futbollistët tjerë nuk mbeten prapa. Për shembull, ylli i Bayern Munichut, James Rodriguez e ka një fanse të flaktë në vendlindjen e tij.

Në fakt, modelja kolumbiane, Helga Lovekaty është fansja më seksi e futbollistit kolumbian. Për t’u bindur edhe vetë, mund t’i shikoni fotot e bukuroshes “hot”
Shtuar më 08/04/2019, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori