"Mallkimi" Ramsey, sa herë shënon uellsiani vdes një i famshëm (FOTO LAJM)

Dje u nda nga jeta ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Nancy Reagan
Pëlqej
Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 6 rastet që ju sjellim në foto-galerinë e mësipërme e vërtetojnë këtë.

Rasti më i fundit është ai i sotmi: aktori i famshëm Robin Williams vrau veten pas problemeve me depresionin dhe gjithçka ndodhi dy ditë pasi uellsiani i Arsenal shënoi në Superkupën e Anglisë kundër Manchester City.

Rastet të tjera janë vdekja e Paul Walker, Gaddafi, Steve Jobs apo edhe Osama Bin Laden. Të gjithë kanë vdekur pasi ka shënuar gol Aaron Ramsey.

Nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të lutemi që Ramsey të mos shënojë ose nëse shënon të presim kush do e ketë rradhën. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 11:52
Bajram
e Mërkurë 13 Gusht 2014, Ora 12:28
O le të shënoj në ëdo sekon derisa të vdesin lavdrim muhaxherët bre. Kjo që lexova nuk është asgjë tjetër veçse bestytni e mjerë.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori