Mamaqi komenton në foton e CR7-ës: Njerëzit s'kanë bukë, ti shkon në Dubai (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo në Dubai
Cristiano Ronaldo i kaloi pushimet e fundvitit në Dubai në shoqërinë e Irina Shayk, djalit dhe miqve të tij, por një gjë e tillë duket se e ka irrituar artistin shqiptar Ermal Mamaqi, i cili ka komentuar mbi foton e portugezin.

"Topi i Artë" publikoi në Facebook-un e tij një foto teksa ndodhej mbi jaht dhe menjëherë ka ardhur komenti i Mamaqit, raporton Portali Albeu.

"Plako po të ishe Shqiptar do të të kishin myt me komente tani. Njerëzit s'kanë bukë të hanë kurse ti ikën në Dubai.
Boj qef lali", lexohet në komentin e Ermal Mamaqit. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 10:45
Vigan Ajdini
e Shtunë 3 Janar 2015, Ora 18:51
INDERUAR CR7 NUK JETON NE SHQIPRI EDHE CKA JEP PARE CR7 JU QIME NE FLOK NUK KI OHHH TRAP CR7 ASHT I MADH EDHE SKI DORZA ME FOLPER CR7
Vigan Ajdini
e Shtunë 3 Janar 2015, Ora 19:02
INDERUAR CR7 NUK JETON NE SHQIPRI EDHE CKA JEP PARE CR7 JU QIME NE FLOK NUK KI OHHH TRAP CR7 ASHT I MADH EDHE SKI DORZA ME FOLPER CR7
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori