Manchester City-Roma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

MANCHESTER CITY (4-2-3-1)
Roma ndodhet në Manchester aty ku do të luajë takimin e dytë të fazës së grupeve të Champions League përballë Manchester City-t. Manuel Pellegrini rigjen Jovetiç që do e nisë ndeshjen nga pankina, ndërsa pas sulmuesit të vetëm Dzeko do të jetë treshja Milner, Silva, Aguero.

Nga ana tjetër Rudi Garcia konfirmon Tottin dhe Florenzin në sulm bashkë me Gervinhon, ndërsa Torosidis është favorit përballë Ashley Cole përsa i përket krahut të majtë.

Roma e fitoi ndeshjen e parë në Grupin E kundër CSKA Moskës 5-1, ndërsa City u mund nga Bayern Munchen 1-0. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori