Manchester United ofron 125 milion për Di Marian (FOTO-LAJM)
Pëlqej
Klubi anglez Manchester United intersohet për Angel Di Marian dhe për transferimin e këtij lojtari në Old Trafford klubi planifikon të ofrojë 62.5 milionë euro për shërbimet e mesfushorit të Real Madridit.

Sipas Daily Mail, ekipi anglez gjiganti anglez do t’i ofrojë Di Marias një pagë prej rreth 250 mijë euro në javë. Në garë për të blerë këtë lojtar eshte edhe PSG. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori