Man.United: 2 javë, 158 milionë, 6 emra (FOTO LAJM)

Marcos Rojo - Sporting Lisbona 16 milionë sterlina
Pëlqej
Nuk mund të quhet një moment paniku, por humbja e së shtunës përballë Swansea City në javën e parë të Premier League-s ka bërë që në shtëpinë e Manchester United të vazhdojë puna për përforcime në merkato.

Louis Van Gaal dhe Ed Woodward kanë dy javë kohë për të gjetur njerëzit e duhur për skuadrës mes 6 kandidatëve që përvjell sot "Daily Mail".

Për 6 emrat janë në lojë plot 158 milionë sterlina, por ditët kalojnë dhe "Djajtë e Kuq" duhet të veprojnë para se merkatoja të mbyllet. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori