Marchisio dhe Cerci, pushime në Maldive (FOTO LAJM)

Claudio Marchisio
Claudio Marchisio dhe Alessio Cerci kanë zgjedhur ishujt Maldive për të kaluar pushimet e fundvitit. Të shoqëruar nga partneret, fëmijët dhe miqtë e tyre dy futbollistët italianë kanë postuar disa foto në rrjetet sociale.

Cerci pak minuta më parë i tha "Po" transferimit te Milani, ekip të cilit do ti bashkangjitet në fillim të janarit, ndërsa Marchisio do të vijojë të jetë pjesë e kampionëve të Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2014, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori