Mario Gotzes i rrëshqasin të mbathurat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas golit vendimtar të suksesit të Gjermanisë në Botërorin "Brazil 2014" Mario Goetze ka vendosur të kalojë disa ditë pushime. Futbollisti 22-vjeçar është fotografuar nga "Novella 2000" me prapanicë jashtë, teksa ngjit disa shkallë në një jaht, pas një zhytje në Formentere.


Mbathjet i kanë rrëshqitur poshtë duke i zbuluar fund-shpinën dhe duke u shfaqur pothuajse nudo. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 12:47
bosinoo
e Premte 1 Gusht 2014, Ora 14:58
sipas mejeende nje tinajxher pa vlere ......
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori