Mbappe i papërmbajtshëm, 11 gola në 8 ndeshje me PSG (FOTO LAJM)

Pëlqej
PSG po vazhdon me formën më të mirë të mundshme në Ligue 1, ku nuk ka pësuar asnjë humbje në 10 ndeshjet e para.

Por talenti i skuadrës Thomas Tuchel ka qenë i papërmbajtshëm këtë edicion në të gjitha kompeticionet.

Mbappe ka zhvilluar 8 ndeshje, ku ka shënuar 11 gola dhe ka dhuruar 4 assists.

Kujtojmë se 19-vjeçari u dënua me 3 ndeshje pasi u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen kundër Nimes. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori