Mbërritja e Balotellit në Liverpool (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pasi la Brescian me një avion privat Mario Balotelli mbërriti pasditen e djeshme në Liverpool ku dhe sot në mëngjes kaloi me sukses vizitat mjekësore. Sipas disa mediave angleze, i futur në një furgon të zi, italiani ka shkuar edhe në qëndrën sportive "Melwood", aty ku stërviten "The Reds".

Zyrtarizimi i transferimit të tij pritet të bëhet ose sot në mbrëmje ose mëngjesin e nesër, ndërkohë që duket e pamundur që Brendan Rodgers ta përdorë që këtë të hënë në ndeshjen kundër Manchester City-t. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori