Mbesa e Frank de Booer "çmend" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Brooke de Boer është një nga 5 vajzat e Roland de Boer, vëllait të ish-lojtarit holandez, Frank de Boer.

Ajo është vetëm 17 vjeçe, dhe ndodhet në një formë të shkëlqyer fizike.

17-vjeçarja nuk nguron që të tregojë format e saj joshëse në foto që poston. Për më shumë mund të ndiqni në galerinë e këtij lajmi disa nga fotot e bukuroshes.
Shtuar më 18/11/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori