"Mbretëresha" e fitnessit i vë "flakën" Instagramit nga Maldive (FOTO LAJM)

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Instagram. 25-vjeçarja nga New Yorku ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin.

Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft ‘të nxehta’ Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale.
Shtuar më 26/04/2020, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori