Me bukuroshen Erjona në tribunë Xhemaili është i pandalshëm (FOTO LAJM)

Berim Xhemaili shpërtheu dje me një dopietë personale në fitoren ndaj Torinos, e cila në fakt u vendos nga këmbët e tij. Mesfushori me origjinë shqiptare, mesa duket me bashkëshorten e tij Erjonën në tribunë kthehet në një "bishë" të vërtetë, raporton Albeu.

Modelja shqiptare ka qenë e pranishme në tribunat e në "Dall'Ara" ku madje është bërë dhe koleg me dy komentator të kësaj ndeshje. Mesa duket ajo i sjell shumë fat Xhemailit, pasi këtë sezon ka shënuar 6 gola./albeu.com/


Shtuar më 23/01/2017, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori