"Më e mirë e ëma se e bija", Afërdita Dreshaj prezanton të ëmën dhe do mahniteni (FOTO LAJM)

Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, ajo ka ndarë disa foto familjare në Instagram dhe e ëma ka marrë të gjithë vëmendjen.

Mamaja e saj shfaqet në super formë, e veshur me rrobabanjo.

"Kjo është mamaja ime! Jam falenderuese për të", ka shkruar Afërdita.

Në një foto tjetër, modelja shihet duke ngrënë drekë pranë saj. Siç shihet, Afërdita i ka ngjarë shumë të ëmës.


Shtuar më 28/11/2020, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori