"Me trup, shpirt dhe mendje të fortë", mesazhi i Georgina Rodriguez (FOTO LAJM)

E fejuara e CR7 Georgina Rodriguez vijon të jetë mjaft aktive në Instagram, shkruan Albeu.com.

Modelja e cila është e fiksuar pas palestrës por edhe ushtrimeve fizike, ka publikuar së fundmi një foto me mbi shkrimin:"Me trup të fortë, me shpirtë të fortë, e me mendje të fortë".

Ajo shfaqet mjaft provokuese ku nuk nguron të ekspozojë format bombastike që dismonon.

Ndërkohë, së fundmi Georgina është bërë pjesë e imazhit të firmës së veshjeve "Yamamay", dhë në postimet e fundit duket mjaft aktive. /albeu.com/


Shtuar më 10/09/2019, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori