Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Mediat italiane tallen me tifozët e Skënderbeut: Fitoren le ta festojmë me mandarina (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një arritje jo e vogël u arrit mbrëmë në "Elbasan Arena" ku Skëndërbeu shkëlqeu duke përmbysur disavantazhin 2-1 dhe duke fituar në fund 3-2 kundër Dinamo Kievit.

Por në media italiane ku ishtë lajmi që u pasua me një lajm tjetër. Lajmi tjetër ishtë grupi i vogël i tifozëve të pozicionuar në një nga ballkonet e stadiumit, të cilit po e shijonin fitoren së bashku me mandarinat.

"3-1 për Skëndërbeun. Në ballkon me pamje nga stadiumi i Elbasanit duke festuar me andarina" shkruan "Deliquenti prestati al mondo del pallone". Faqja e facebookut e cila arritu ta pikaste këtëmoment. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2017, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori