Mediat italiane: Zemra e Rike-s rreh për Hysajn (FOTO LAJM)

Me sa duket fama e Rike Rocit vijon pas fotove te saj me një dekolte shpërthyese teksa bënte tifo për Kombëtaren. Gazeta e njohur italiane “La Repubblica” në një artikull të sajin thotë se Rikja është tifozja për të cilën çmenden të gjithë.

“Kapele dhe dekolte marramendëse, në pak orë fotot e saj përfunduan në rrjet dhe ajo u zgjodh tifozja më seksi e Euro 2016. Quhet Rike Roci, zemra e saj si tifoze rreh për mbrojtësin e Napolit, Elseid Hysaj”, shkruajnë kjo e përditshme. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2016, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori