Melissa Satta: Barku rritet, format ruhen (FOTO LAJM)

Ish velina e "Striscia la Notizia" dhe një nga modelet më të njohura në Itali është në muajin e tetë të shtatzanisë, por Melissa Satta ndihet ende në një formë të shkëlqyer.

E dashura e futbollistit të Schalke 04 Kevin-Prince Boateng ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram duke treguar se edhe me barkun e rritur ndjejet shumë në formë.

Satta ka ndjekur nga afër edhe ndeshjen e djeshme në Champions League Schalke 04-Real Madrid (1:6). /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2014, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori