Merkato, blerjet që duan tifozët e Realit (FOTO LAJM)

Kë duan: Gareth Bale - Tottenham
Pëlqej
Pas dështmit në Champions League dhe La Liga Real Madrid duhet të kënaqet vetëm me trofeun e Copa del Rey finalen e së cilës do ta luajë më 1 qershor përballë Atletico Madrid. Ndaj dhe drejtuesit "Los Blancos" kanë filluar që tani të mendojnë për merkaton e verës ku pritet një revolucion i vërtetë largimesh dhe afrimesh.

Një gjë është e sigurtë tani: Jose Mourinho nuk do të jetë më trajner i Real Madrid por edhe largimin e tij do ta pasojnë edhe disa futbollistë.

Në një sondazh të "Marca", tifozët madrilenë ka votuar për futbollistët që duan në skuadër sezonin e ardhshëm dhe për emrat që nuk i duan. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2013, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori