Messi i Brazilit dhe Cristiano i Argjentinës (FOTO LAJM)

Luis Fabiano (Brazil) - Spanjë
Imazhet po bëjnë xhiron e botës dhe nuk mund të thuhet se fushata publicitare e kompanisë së telefonisë celulare indiane "UniverCell" nuk ka lënë shenja në Indi dhe në të gjithë botën.

Të shikosh Lionel Messin me fanellën e Brazilit, Cristiano Ronaldo me fanellën e Argjentinës dhe Luis Fabianon me atë të Spanjës nuk besohet se i ka pëlqyer tifozëve fanatikë të tre shteteve.

Qëllimi i gjithë kësaj është: ekziston mundësia të ndrosh kompaninë celulare edhe pa ndryshuar numrin aktual të telefonit, gjë që ekziston edhe në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2012, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori