Messi mban "peng" formacionin në "El Classico" (FOTO LAJM)

Skema 4-4-2 pa Messin
Lionel Messi është problemi i vetëm i Barcelonës për ndeshjen më të fortë të kampionatit, atë ndaj Real Madrid. Sulmuesi argjentinas ende është në dyshim për “El Classicon” dhe tashmë trajneri Enrique ka filluar të mendojë për formacionin ideal ,për sfidën ndaj rivalit të përjetshëm në ndeshjen, që luhet të shtunën e 21 nëntorit.

Tekniku katalanas po planifikon një formacion me Messin ,por edhe pa Messin në këtë takim. Më lart keni disa prej skemave se si mund të luajë Barcelona në “El Classico”.
Shtuar më 19/11/2015, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori