Mesut Ozil i futet basketbollit (FOTO-VIDEO)

Mesut Ozil dhe Derrick Rose
Skuadra amerikane e Basketbollit ka patur një vizitë zyrtare gjatë stërvitjes në Las Vegas, atë të kampionit të Botës dhe yllit të Arsenal Mesut Ozil.


Turko-gjermani, që fitoi FA CUp me "Topçinjtë" sezonin e shkuar, provoi edhe aftësitë e tij në sportin e koshit me yje si: evin Durant, Derrick Rose e Damian Lillard.

Il Team USA si sta allenando a Las Vegas in vista della FIBA World Cup che si terrà in Spagna dal 30 agosto, e Oezil ha affermato che è stato un piacere incontrare la squadra.

Ekipi amerikan po stërvitet në Las Vegas në vigjilje të FIBA World Cup që do të mbahet në Spanjë më 30 gusht dhe Ozil i ka shprehur të gjithë mbështetjen e tij. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2014, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori