Milan, edhe tre brazilianë për zëvëndësuesin e Balotellit (FOTO LAJM)

Fernando Torres - Chelsea
Pëlqej
Jo vetëm Fernando Torres, Fabio Borini dhe Roberto Soldado për pasardhësin e Mario Balotellit në sulmin e Milanit. Sipas asaj që shkruan e përditshmja më e madhe sportive italiane "La Gazzetta dello Sport", kuqezinjtë po kërkojnë edhe në Brazil për të gjetur emrin e duhur.

Emrat më të përfolur për momentin janë Damiao i Santos, Jo i Atletico Mineiro dhe Fred i Fluminenses. Por deri tani nuk ka asgjë konkrete. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori