Milan-Juve, mëngjes kuqezi për Claudia Romanin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Claudia Romani nuk e ka fshehur asnjëherë skuadrën e saj të zemrës. Modelja 31-vjeçare italiane, e lindur në L'Aquila, është tifoze e flaktë e Milanit. Modelja e Maxim dhe GQ ka pozuar me fanellën e "Djallit" dhe mesa shihet në foto ndjehet shumë mirë si "kuqezi".

Ajo ka vizituar disa herë edhe qëndrën stërvitore të Milanellos ku ka realizuar edhe një set forografish, një pjesë të së cilave mund ti gjeni edhe në profilin e saj zyrtar në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori