Milan-Juve, Top 11 yjet që kanë veshur të dy fanellat (FOTO LAJM)

ABBIATI
Pëlqej
Nesër në mbrëmje Milan dhe Juventus do të përballen në ndeshjen e javës së tretë të Serie A me të dy skuadrat që do të kërkojnë tre pikët për të mbajtur kreun e rënditjes por edhe për t'iu larguar rivalit direkt.

Kuqezinjtë vijnë me entuziasmin në kulm, ndërsa bardhezinjtë si kampionët në fuqi, por edhe të karikuar pas fitores në Champions League kundër Malmos.

Janë të shumtë lojtarët që kanë veshur fanellat e të dy ekipeve, mes tyre edhe dy trajnerë të mëdhenjë si: Fabio Capello dhe Giovanni Trapattoni.

Më sipër Portali Albeu ju sjell Top 11 e ish-ave të Milan-Juventus. /albeuc.om/
Shtuar më 19/09/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori