Milan ndërron shtëpi (FOTO LAJM)

Milan ndërron shtëpi. Në muajin nëntor klubi kuqezi do të lerë zyrat historike në rrugën Turati në Milano për tu transferuar në godinën e re në Fiera Milano City, në një ambjent 9 mijë metra katrorë, 3 kate plus 2 nëntokë.

Aty do të jenë edhe Milan Lab, bare, restorante, Milan store dhe Muzeu i trofeve.

E gjithë kjo ndërtesë do të quhet "Bota Milan". /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori