Milani kërkon fitoren e dytë radhazi ndaj Chievos, ja formacionet (FOTO)

Milani është rikthyer në rrugën e fitoreve në fundjavë ndaj Sasuolos, ndërkohë që sonte në mbrëmje Mihajlovic duhet të motivojë të tijtë për fitoren e dytë radhazi, nëse nuk do të që të marrë ndonjë letër përjashtimi.

Kuqezinjtë pritet që ta nisin sërish me 16 vjecarin Donnaruma në portë. Përpara mbrojtjes do të luajnë Kucka dhe Bertolaci, ndërkohë që Cerci dhe Bonaventura do të mbështesin Baccan të vetëm në sulm.
në krahun tjetër Birsa do të përpiqet që të ndihmojë në fazën e sulmit, Pellisier dhe Paloschin./albeu.com/
Shtuar më 28/10/2015, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori