Milani të premten bëhet kinez, bën gati 100 mln euro për 3 blerje (FOTO)

Mateo Musacchio (Villarreal)
Këtë të premte pritet që të përfundojë me sukses hapi i fundit dhe final për shitjen përfundimtare të aksioneve të Milanit.

Pronarët e rinj kinezë gjatë merkatos së verës është përfolur se do shpenzojnë mbi 100 milionë euro për të kryer 3 blerje të bujshme.

“Calciomercato.com” shkruan se 3 janë objektivat kryesore të Milanit për sezonin e ri: Mateo Musacchio (Villarreal), Cese Fabregas (Chelsea) dhe Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund).

Mbetet të shohim nëse drejtuesit e rinj do të arrijnë t'i bindin për t'u transferuar te kuqezinjtë.
Shtuar më 28/02/2017, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori